معرفی محصولات وگاس

از چندین سال پیش است که گیاه خواری رواج یافته است و پیدا کردن محصولات گیاهی، بسیار دشوار بوده است. این روزها، گیاهخواری کاملاً در جریان اصلی تغذیه ای قرار گرفته است و افراد زیادی این سبک از تغذیه را انتخاب کرده اند. در همین راستا شرکت فرآورده های گوشتی آندره در تلاش است با افزایش انتخاب برای این دسته از مشتریان، محصولات متنوع را به بازار عرضه کند. از این رو ما تصمیم گرفتیم تولید محصولات گیاهی خود را راه اندازی کنیم.

از اولین محصولات گیاهی، کالباس وگاس و هات داگ وگاس را معرفی می کنیم:

هات داگ وگاس: از سفیده تخم مرغ، روغن مایع گیاهی، سیر تازه، پروتئین سویا، فلفل دلمه ای، ادویه و سایر افزودنی های مجاز تشکیل شده است.

کالباس وگاس: از سفیده تخم مرغ، روغن مایع گیاهی، فلفل دلمه ای، قارچ، هویج، ادویه و سایر افزودنی های مجاز تشکیل شده است این کالباس دلچسب، خوشمزه است مخصوصاً اگر طرفدار قارچ باشید.

رژیم های غذایی گیاهی با برنامه ریزی مناسب و سالم، از نظر تغذیه ای مناسب هستند و ممکن است مزایای سلامتی در پیشگیری و درمان برخی بیماری ها فراهم کنند. برخی شواهد نشان می دهد که افراد گیاهخوار خطر کمتری برای حوادث قلبی (مانند حمله قلبی) و مرگ ناشی از دلایل قلبی دارند.

افرادی که از رژیم گیاهخواری پیروی می کنند ممکن است، در معرض ابتلا به کمبود بعضی ویتامین ها مانند ویتامین D و K باشند، که هر دو برای سلامت استخوان ها مورد نیاز است. اگرچه سبزیجات برگ سبز حاوی مقداری ویتامین K هستند ، اما گیاه خواران لازم است به غذاهای که غنی شده از این ویتامین ها هستند از جمله پروتئین سویا، استفاده کنند که سرشار از ویتامین های ضروری بدن است.

از جمله مواد مورد نیاز برای گیاه خواران ویتامین B12 که بیشتر در محصولات حیوانی یافت می شود، بنابراین بیشتر گیاهخواران، باید از غذاهای غنی شده با این ویتامین استفاده کنند که از جمله ترکیبات محصولات وگاس سفیده تخم مرغ است که منبع مناسبی از ویتامین  B12 بشمار می آید، همچنین باید بدانیم که کمبود آنها می تواند باعث مشکلات عصبی و کم خونی مخرب شود.

نحوه مصرف این محصولات:

1-هات داگ وگاس کاملا پخته شده است ولی می توانید آن را با روغن زیتون تفت دهید به راحتی با نان ساندویچی به همراه کاهو، گوجه فرنگی و آووکادو میل کنید.

2- هات داگ وگاس را به صورت سرد سرو کنید آن را برش دهید و به همراه سس یا سبزیجات مختلف مصرف کنید.

2- ورقه های کالباس را به تکه های کوچک در آورده در سیخ های به همراه زیتون، گوجه فرنگی، و کرفس به صورت فینگر فود استفاده کنید.

3- کالباس وگاس را خرد کنید داخل سیب زمینی پوره شده به همراه خیار شور نخود فرنگی، ذرت و روغن زیتون به صورت الویه آماده کنید و میل کنید.

برچسب‌ها