معرفی محصول مریلند

میزان مصرف گوشت بوقلمون در بازار جهانی چقدر است؟ و آیا بوقلمون برای شما مفید است؟

در سال 2016، بازار جهانی گوشت بوقلمون با 9 درصد افزایش به 6.2 میلیون تن رسید. پیش بینی می شود مصرف جهانی گوشت بوقلمون تا سال 2025 به 6.7 میلیون تن هم برسد. بوقلمون با پروتئین زیاد، کالری و چربی پایین نیز یک رویایی در رژیم غذایی خوشمزه محسوب می شود. بوقلمون حاوی ویتامین های B-6، ویتامین B-12، نیاسین، کولین، سلنیوم، فلز و روی است، از دیگر خواص بوقلمون آن است که با افزایش احساس سیری به کاهش وزن کمک کند.

افزایش شهرنشینی، افزایش محبوبیت رژیم های غربی در آسیا و توجه به مصرف چربی کمتر، منجر به افزایش قابل توجهی در تولید و مصرف گوشت بوقلمون در سراسر جهان طی سالهای گذشته شده است. از این رو بوقلمون به غذایی محبوب برای سرو در جشن ها نیز تبدیل شده است. که معرفی محصول مریلند با طعم باورنکردنی و بی نظیر آن پیشنهاد مصرف ما برای شما در طول تعطیلات می باشد، که مطمئنا می توانید آن را به عنوان غذاهای کلاسیک جشن ها و همچنین به عنوان غذای خانگی سریع و خوشمزه مورد مصرف قرار دهید.

خبر خوش امروز برای همراهان عزیز و مشتریان آندره آن است که محصولات مریلند به صورت فله و وکیوم در روزهای آتی و قبل از ورود به سال جدید وارد بازار خواهد شد.

شما می توانید مریلند را به روشهای متعددی در رژیم غذایی خود بگنجانید:

1- مریلند را به عنوان مواد سرشار از پروتئین روزانه به سالاد اضافه کنید.

2-این برش ها با طعم بی نظیر را، در ساندویچ با افزودنی های مورد علاقه خود مانند کاهو، گوجه فرنگی، خردل یا سس پستو ترکیب کنید.

3-یکی دیگر از راههای مصرف مریلند اضافه کردن آن در ماکارونی است.

4- استفاده این تکه های گوشت بوقلمون در سیخ های سالادهای یونانی یکی از بهترین مصارف در جشن ها است.

5-افزودن مریلند به سالاد های جنوبی غربی یکی از راه های اضافه کردن پروتئین به سالاد است.

6-یکی دیگر از راههای مصرف این محصول بی نظیر به صورت استرومبولی یا همان پیتزا رولی به عنوان وعده های اصلی روزانه است.

7-از روش های دیگر استفاده در املت به عنوان یک صبحانه مملو از پروتئین که سرو آن باعث میشود صبح را با انرژی بیشتری آغاز کنید.

8-چیدمان این برش های گوشت بوقلمون در ظرف های پذیرایی از مهمان ها به همراه پنیرها، زیتون، سبزیجات و تنقلات مورد علاقه خود یکی از راه های خوشمزه کردن میزهای مهمانی شما است.